ul. Nanicka 22,
84-200 Wejherowo,
tel.: 58 672 17 15

Zdolnych motywować, słabszych inspirować, sportowców kreować, wszystkich integrować.

Aktualności

Drodzy Maratończycy z klas 4-6!

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz zgodnie z zaleceniami MEN, organizatorzy konkursu podjęli decyzję o zakończeniu tegorocznego Maratonu Czytelniczego po szóstym etapie. To oznacza, że ostatniego testu nie będziemy już pisać. Teraz nastąpi podsumowanie i podliczenie wyników. W dniu 12 maja 2020 r. Komisja Konkursowa opublikuje i prześle drogą mailową imiona i nazwiska uczniów, którzy uzyskają tytuły laureatów, finalistów i wyróżnionych.

więcej
Zakończenie IX Edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego "W lustrze książki" dla klas 7–8

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz zgodnie z zaleceniami MEN, organizatorzy konkursu podjęli decyzję o zakończeniu tegorocznego Maratonu Czytelniczego po szóstym etapie. Kochani Konkursowicze, ostatniego testu nie będziemy już pisać.

więcej
Jak wyjść "z tarczą" z egzaminu ósmoklasisty

Polonistki z naszej szkoły - p. Olga Bank i p. Anna Jarzembińska, współpracując z Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, przygotowały krótkie nagranie dla ósmoklasistów z cennymi radami przed egzaminem. Zachęcamy także młodszych uczniów do zapoznania się z filmikiem, bo przecież egzamin czeka Was wszystkich.

więcej
Pomysły 4a na nudę

"W czasie deszczu dzieci się nudzą...“ takie słowa można usłyszeć w Kabarecie Starszych Panów. Obecnie bardziej aktualne byłyby słowa: bez szkoły dzieci się nudzą. Niekoniecznie!

więcej
Wiosna, wiosna…

Nie poddajemy się pesymistycznym nastrojom i z uśmiechem witamy Wiosnę. Mimo, że za oknem mamy pogodę bardzo zmienną, to nasza Pani Wiosna jest kolorowa i radosna. Będąc w domach chcielibyśmy zrobić wszystkim przyjemność i przesłać pozytywną energię naszymi plastycznymi pracami.

więcej
#wniebieskiegramy

Kwiecień to Światowy Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu, dlatego na http://gg.gg/h2ko0 pojawiają się informacje przybliżające fakty i mity na temat autyzmu.

więcej
Nasza wirtualna świetlica

Zapraszamy do naszej wirtualnej świetlicy. Na tej platformie będziemy umieszczać na bieżąco różne zadania i inspiracje do wykonania samodzielnie w domu (eksperyment, zajęcia plastyczne, aktywność, zrób to sam, z rodziną).

więcej
Przeczytaj najmłodszym

Pobierz książeczkę o koronawirusie i przeczytaj najmłodszym

więcej
Uwaga! Ważne!

Zgodnie z zarządzeniem nr 67/2020 Prezydenta Miasta Wejherowa z dnia 24.03.2020 roku zawiesza się czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2020/2021 do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Wejherowo do odwołania.

więcej
Informacje dla uczniów

Poniżej znajdują się informacje na temat bezpieczeństwa i higieny pracy ucznia przy komputerze, bezpieczeństwa w sieci i tego jak zmotywować się do systematycznej nauki poza szkołą. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami.

więcej
Komunikat

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

[x] ZAMKNIJ