KOMUNIKAT DLA RODZICÓW DZIECI PRZYJĘTYCH DO GRUP PRZEDSZKOLNYCH

2019-08-23

Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Wesołej Ósemki serdecznie zaprasza wszystkich Rodziców na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w środę 28 sierpnia o godz. 17.00 w dużej sali gimnastycznej SP nr 8 w Wejherowie (wejście od ul.Nanickiej).

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi w załącznikach dokumentami. Ze względu na planowanie pracy przedszkola prosimy o złożenie deklaracji czasu pobytu dziecka w przedszkolu w możliwie najkrótszym czasie. Deklarację można dostarczyć osobiście lub przesłać na e-mail szkoły zs3@zs3.edu.pl

Do pobrania: