Wesoła Ósemka

Instrukcja obsługi mLegitymacji

2020-10-15

Zamieszczamy instrukcję obsługi mLegitymacji dla uczniów. Kody dostępu są rozdawane przez wychowawców klas. Osoby , które są zainteresowane mLegitymacją, a nie dostarczyły jeszcze zdjęcia, proszone są o kontakt z panią Mirą Skrzypkowską ( biblioteka).

Ważność mLegitymacji można przedłużyć. Z poziomu ucznia należy wybrać w aplikacji mObywatel mLegitymację Szkolną, następnie funkcję "więcej", a z menu, które się wyświetli - "Przedłuż ważność". W ten sposób aplikacją należy zeskanować kod, który wydaje szkoła.

Do pobrania: