Ogłoszenie pielęgniarki szkolnej dotyczące przeprowadzenie fluoryzacji zębów

2020-09-07

W klasach I-VI szkoły podstawowej zostanie przeprowadzona fluoryzacja preparatem fluorkowym Elmex z uwzględnieniem obowiązujących procedur w okresie pandemii.

Proszę rodziców o zapoznanie się z procedurami oraz wyrażeniem zgody na jej przeprowadzenie. Druki uczniom klas I rozda pielęgniarka szkolna. Pozostałych uczniów obowiązują zgody na fluoryzację z poprzednich lat.

Jeżeli ktoś z Państwa zmienił zdanie, proszę o wydrukowanie druku dotyczącego rezygnacji z fluoryzacji i dostarczenie go pielęgniarce szkolnej.

Mirosława Dublinowska - pielęgniarka

Do pobrania: