Ostatnie pożegnanie

2020-09-08

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 8 września 2020 roku zmarła nasza koleżanka, ceniona nauczycielka i wychowawczyni wielu pokoleń

mgr Jolanta Bujak

Różaniec w jej intencji odbędzie się 9 i 10 września o godzinie 17.30 oraz w piątek 11 września o godzinie 9.30 w kościele p.w. Chrystusa Króla w Wejherowie.

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w piątek 11 września o godzinie 10.00 w tym samym kościele. Pozostanie w naszej pamięci jako osoba szlachetna, pełna zapału i doświadczenia.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim

składają