Wesoła Ósemka

Uwaga! Wznawiamy konkurs!

2020-10-06

Zapraszamy wszystkich do udziału w rywalizacji indywidualnej. Nasze dotychczasowe logo Samorządu Uczniowskiego jest już nieaktualne, zachęcamy do zaprojektowania i wykonania nowego. Technika dowolna: Power Point, Canva lub rysunek w formacie A4. Gotowe logo należy przesłać na e-mail: samorzaduczniowski8@gmail.com lub dostarczyć do opiekunów samorządu. Na prace czekamy do końca paździenika!

Zamieszczamy zdjęcia przykładowych prac, które zostały zgłoszone podczas poprzedniego takiego konkursu, a było to około 10 lat temu. Niech będą dla Was inspiracją!