Wesoła Ósemka

Jesteś uczniem klasy 4, 5 lub 6? Mamy dla Ciebie konkurs!!!

2020-10-16

Zapraszamy uczniów klas 4, 5 i 6 do udziału w konkursie „Przewodnik po Niemczech” organizowanego Centrum Herdera. Przedmiotem konkursu jest zaprezentowanie w programie PowerPoint ciekawego miejsca w Niemczech, które uczniowie chcieliby zobaczyć lub odwiedzić. Pracę konkursową należy wykonać w zespole 3- osobowym.

Swoje prace proszę przesłać na maila szwol.niemiecki@gmail.com

Zgodnie z regulaminem nauczyciel lub opiekun może merytorycznie wspomagać pracę uczniów. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować do nauczycielki języka niemieckiego Patrycji Szwół, która służy radą i wsparciem.

Spotkanie organizacyjne w sprawie konkursu odbędzie się w poniedziałek 19 października o godzinie 12.05 w sali 319.

Cele projektu:

• motywowanie uczniów do poznawania kraju naszego sąsiada,

• zainteresowanie i motywowanie uczniów do nauki języka niemieckiego

• wspieranie umiejętności pracy zespołowej uczniów w pracy projektowej,

• upowszechnianie kultury i języka niemieckiego.

W załączniku znajduje się regulamin konkursu przysłany przez Centrum Herdera.

Nauczyciel języka niemieckiego

Patrycja Szwół