Wesoła Ósemka

Zapraszamy na Dzień Misia

2020-11-16

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia (25 listopada), z powodu pandemii trudno zorganizować nam konkurs, ale wraz z Waszymi nauczycielkami zapraszamy wszystkich, chętnych uczniów klas I-III do wzięcia udziału w zabawie plastyczno – technicznej z tej okazji.

Regulamin zabawy:

1. Dzieci uczęszczające do klas I-III SP8 zachęcamy do wykonania pracy plastyczno – technicznej przedstawiającej postać ulubionego misia.

2. Dzieci wykonują pracę w formacie A4, wybranymi przez siebie technikami plastycznymi (rysowanie, malowanie, wyklejanie, kolaż itp.). Każda praca powinna być na dole strony podpisana imieniem i nazwiskiem dziecka oraz podaną klasą.

3. Udział w tej zabawie jest dobrowolny. Każdy z uczniów może wykonać tylko jedną pracę.

4. Zdjęcia prac powinny zostać przesłane na adres e-mail: brygadarodzicowsp8@gmail.com do dnia 22 listopada 2020 roku. Następnie zostaną one opublikowane na stronie szkoły i na Facebooku Rady Rodziców 25 listopada 2020 roku, a każdy uczestnik otrzymana drobny upominek, po wznowieniu nauki bezpośrednio w szkole.

5. Udział w zabawie i przesłanie pracy dziecka jest jednoznaczne ze zgodą rodzica/opiekuna prawnego dziecka na publikację pracy oraz imienia i nazwiska dziecka na stronie internetowej szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

Z pozdrowieniami Rada Rodziców

Niespodzianka

Dodatkowo czekają Was niespodzianki, musicie cierpliwie czekać aż do 25.11, kiedy to Misiu będzie miał swoje wielkie święto. Na pewno tego dnia będzie miło, gdy podczas lekcji będzie Wam towarzyszył Wasz ukochany miś.

Oto link do misiowej piosenki- może ktoś z Was będzie chciał się jej nauczyć.

Pozdrawiamy, pani Oriana Miotk i pani Joanna Piasecka