Wesoła Ósemka

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY

Lista uczniów zakwalifikowanych do stopnia rejonowego WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO

Ważna informacja dla Maratończyków z klas 4-6!

Otrzymaliśmy wiadomość od organizatorów Maratonu Czytelniczego, że test nr 4 roześlą po feriach. W związku z tym zmieniamy termin napisania testu 4. Będzie to 20.01.2021r. o godzinie 15.00.

Jedzonko dla zwierzaka

Nasi wspaniali Uczniowie wsparli akcję „Jedzonko dla zwierzaka”, dzięki czemu mogłyśmy dostarczyć karmę, puszki mięsne, smakołyki oraz kocyki dla psów i kotów w schronisku w Dąbrówce. Szczególne podziękowania kierujemy do klasy IF i IIIC, które wyjątkowo aktywnie wzięły udział w akcji.

Uwaga Maratończycy z klas 7-8!

Zapraszam Was na 4 etap maratonu 20 stycznia 2021r. o godzinie 15.15. Test zamieszczony zostanie jak zwykle na Teams. Przypominam, że czytamy: "Pościg za czarną hondą" Kazimierza Szymeczki. Tytuł lektury V etapu zostanie podany 8 stycznia 2021 r. na stronie szkoły.

Wizyta Mikołaja w przedszkolu

8 grudnia do naszego przedszkola przybył Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci zebrały się na szkolnym boisku, żeby przywitać Mikołaja i jego psi zaprzęg. Dzieci bawiły się wspólnie z Mikołajem, śpiewały dla niego piosenki i wysłuchały historii o bohaterskich psach. Następnie Mikołaj odwiedził każdą grupę i wręczył dzieciom prezenty.

Uwaga Maratończycy z klas 4-6!

Jak wiadomo, ferie zimowe odbędą się w innym terminie niż planowano na początku roku szkolnego. Mimo to organizatorzy konkursu nie przysłali (jak dotąd) żadnej informacji o zmianie terminu 4. testu, który powinniśmy otrzymać na początku stycznia. W związku z tym 4. test maratonu odbędzie się 7 stycznia 2021r. o godzinie 13.00 w takiej samej formie jak ostatnio.

Spotkanie pełne zabaw i quizów

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia mamy dla Was niespodziankę. Klasa VII A wraz z wychowawcą zaprasza Was na świąteczne spotkanie pełne zabaw i quizów. Znajdźcie wszystkie ukryte zadania!

Bo ważny jest każdy człowiek... :)

Klasa 1 f nie jest klasą integracyjną, ale w naszej klasie dużo mówi się o niepełnosprawnościach. Empatia, szacunek i zrozumienie dla drugiej osoby to najważniejsze tematy w procesie edukacyjnym.

ŚWIĄTECZNA MATEMATYKA - Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie !!!

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-8. Należy wykonać rebus, łamigłówkę lub krzyżówkę matematyczną. Tematem jest okres Świąt Bożego Narodzenia. Pracę należy wykonać w formie rysunku, plakatu, wyklejanki, lapbooka . Następnie zrobić zdjęcie i wysłać na adres mailowy dagmara.kupska2020@wp.pl do 24 XII 2020.

Multimedialny konkurs na kartkę świąteczną!

Drodzy Uczniowie klas 2 i 3. Wiemy, że zajęcia komputerowe sprawiają Wam wiele radości dlatego serdecznie zapraszamy do multimedialnego konkursu na kartkę świąteczną! Pracę należy przygotować w dowolnym edytorze graficznym (np.Paint)