Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 8 września 2020 roku zmarła nasza koleżanka, ceniona nauczycielka i wychowawczyni wielu pokoleń - mgr Jolanta Bujak.

Uwaga! Konkurs na plakat reklamowy!

Przygotowaliśmy dla Was konkurs na najlepszy plakat reklamowy języka niemieckiego! Mimo że dobry towar sam się chwali, chcemy poznać Wasze argumenty zachęcające każdego do nauki języka niemieckiego! Wykonaj go w Power Point lub w Canvie!! Prace prześlijcie na maila: szwol.niemiecki@gmail.com.

Ogłoszenie pielęgniarki szkolnej dotyczące przeprowadzenie fluoryzacji zębów

W klasach I-VI szkoły podstawowej zostanie przeprowadzona fluoryzacja preparatem fluorkowym Elmex z uwzględnieniem obowiązujących procedur w okresie pandemii.

Harmonogram wydawania obiadów

Ze względu na zmianę w wykazie dzwonków, jak również potrzebę dezynfekcji stołówki szkolnej, podajemy harmonogram wydawania obiadów w poszczególne dni tygodnia. Prosimy dostosować się do harmonogramu, który uwzględnia plan uczniów i liczbę korzystających ze stołówki.

Uwaga! Zmiana planu i dzwonków !

Od poniedziałku 7.09 nastąpią drobne zmiany w planie zajęć niektórych oddziałów. Nowy plan dostępny jest w zakładce PLAN LEKCJI. Od poniedziałku obowiązuje także nowy wykaz dzwonków. Przerwy obiadowe - 20 minut - przypadają po 4 i 6 godzinie lekcyjnej.

Pierwsze miejsce i złoty medal w Pucharze Polski na Kucach i Małych Koniach

LENA KAMIŃSKA z klasy 4d zajęła pierwsze miejsce, a tym samym otrzymała złoty medal w PUCHARZE POLSKI KUCÓW I MAŁYCH KONI, który odbył się tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego w dniach 27–30 sierpnia 2020r. w JAKUBOWICACH.

Spotkania z rodzicami

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 serdecznie zapraszają na zebrania z rodzicami, które odbędą się 3 i 7 września 2020r. zgodnie z harmonogramem:

Procedura funkcjonowania SP nr 8 w czasie epidemii

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurą umieszczoną w załączniku.

Informacja dotycząca korzystania ze stołówki szkolnej w ZSP nr 2

W tym roku szkolnym korzystanie ze stołówki będzie możliwe po wcześniejszym złożeniu deklaracji online i dostarczeniu wypełnionej (podpisanej) deklaracji w sekretariacie szkoły lub na adres  e-mail: intendent@osemka.edu.pl

Komunikat dla rodziców dzieci uczęszczających i przyjętych do Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Wesołej Ósemki

Informujemy, że spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się w poniedziałek 31 sierpnia 2020 w dużej sali gimnastycznej (wejście od ulicy Nanickiej 22) według następującego harmonogramu: