Wesoła Ósemka

Lista dzieci zakwalifikowanych do I klasy Szkoły Podstawowej nr 8

Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do I klasy Szkoły Podstawowej nr 8

Drodzy uczniowie, zwycięzcy I etapu konkursu "Od szkolniaka do żaka"!!!

Przypominamy o wykonaniu zadań z II etapu. Prace należy dostarczyć do sali 114 lub do sekretariatu w dniach 12.04-14.04 br.

Lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkola

Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkoli na terenie miasta Wejherowa w drodze rekrutacji na rok szkolny 2021/2022. Zakwalifikowanie nie oznacza przyjęcia do przedszkola Samorządowego nr 3 im. Wesołej Ósemki . Ze względu na sytuację epidemiczną potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola należy złożyć w skrzynce podawczej znajdującej się przy głównym wejściu do szkoły lub przesyłać na adres zs3@zs3.edu.pl

Nie bądź zielony w temacie autyzmu, w kwietniu bądź niebieski !

Kochani! Wielkimi krokami zbliża się kwiecień - miesiąc wiedzy na temat autyzmu :) Jak dobrze pamiętacie, błękit jest kolorem utożsamianym z organizacjami szerzącym wiedzę na temat tego zaburzenia, dlatego zachęcamy Was serdecznie, byście przyłączyli się do naszej tegorocznej akcji "Na tropie błękitu".

II Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

Dnia 25 marca odbył się II Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów klas VIII szkół podstawowych organizowany przez Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Wejherowie. Konkurs składał się z trzech etapów. Naszą szkołę godnie reprezentował uczeń klasy 8d Ricardo Rusch, zajmując I miejsce.

„Profi in Deutsch” - finał

Dnia 12 marca odbył się trzeci etap 10. edycji powiatowego konkursu „Profi in Deutsch” organizowanego przez Powiatowy Zespół Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie. Nasza uczennica Aleksandra Melcer po dzielnych potyczkach dostała się do ścisłego finału i ostatecznie zdobyła 6. miejsce.

ZBIÓRKA ELEKTROODPADÓW - 26 MARCA

W najbliższy piątek 26 marca w naszej szkole odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W związku z sytuacją pandemiczną i ograniczonym funkcjonowaniem szkoły, wymieniony poniżej sprzęt można przynieść/przywieźć tylko w ten dzień 26 marca w godzinach od 7.00 do 8.00. Miejscem zbiórki sprzętu będzie parking z tyłu szkoły między basenem a nowym budynkiem szkoły, przy windzie.

Klasa IB zamienia się w detektywów

Ostatnie trzy dni (środa, czwartek i piątek) w klasie IB były bardzo pracowite. W końcu nadszedł wyczekiwany czas, gdy mogliśmy porozmawiać o pracy detektywa, którego poznaliśmy z książki „Detektyw Pozytywka” Grzegorza Kasdepke.

UWAGA! Komunikat!

Szanowni Rodzice, od 22 marca do 11 kwietnia br. uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych: sportowych, mistrzostwa sportowego, szkół z oddziałami sportowymi i oddziałami mistrzostwa sportowego będą uczyli się zdalnie. Zmiany te wynikają ze znaczącego wzrostu liczby zachorowań na COVID-19.

Portrety Liczby Pi – galeria

Z wielką przyjemnością prezentujemy galerię portretów Liczby Pi. Liczba Pi została na nich uwieczniona w tylu kreacjach i na tylu różnych tłach, że gdyby umiała mówić, to pewnie śpiewałaby z zachwytu!