VII OLIMPIADA MATEMATYCZNA DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM 2011/12

Celem zawodów Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów jest rozbudzanie zamiłowania do matematyki wśród młodzieży szkół gimnazjalnych, wyszukanie uczniów zainteresowanych matematyką, kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy oraz stymulowanie aktywności poznawczej młodzieży uzdolnionej.

Przydział sal na zebrania z rodzicami - środa, tj. 14.09.2011r.

Klasy II gimnazjum i V - VI szkoły podstawowej - godz. 17.00 Klasy I i III gimnazjum i IV szkoły podstawowej - godz. 18.00 Klasy I - III szkoły podstawowej 15 września (czwartek) wg odrębnego harmonogramu

Godziny rozpoczęcia roku szkolnego 2011

Komunikat dla uczniów

Komunikat dla uczniów, którym wyznaczono egzamin poprawkowy.

Komunikat dla nauczycieli

Komunikat dla nauczycieli Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie dotyczący terminu posiedzenia Rady Pedagogicznej.

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 149748-2011 z dnia 2011-06-08 r.

Wejherowo: Prace remontowo budowlane w budynkach
administrowanych Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Nanickiej 22
Numer ogłoszenia: 178705 - 2011; data zamieszczenia: 30.06.2011

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Roboty budowlane

Dofinansowanie zakupu podręczników w roku szkolnym 2011/2012.

Dofinansowaniem zakupu podręczników objęte są dzieci: 1. rozpoczynające w roku szkolnym 2011/2012 naukę w klasach I-III szkoły podstawowej 2. rozpoczynające w roku szkolnym 2011/2012 naukę w klasie III szkoły gimnazjalnej 3. uczniowie posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego". Zasady przyznawania dofinansowania w załączeniu.

Zawiadomienie o wyborze oferty

Znak Sprawy: Zam. publ. Nr ZSnr3..271.01.2011 Zawiadomienie o wyborze oferty najkorzystniejszej dot zam. publ. o udzieleniu zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego pn:

Prace remontowo budowlane w budynkach administrowanych
Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie przy ul. Nanickiej 22

I Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Polska Piastowska"

Dnia 20 maja 2011 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Wejherowie odbył się I Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Polska Piastowska”, który był przeznaczony dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych z naszego miasta.

Finał powiatowego konkursu z języka angielskiego "English Super Bowl"

Dnia 19 kwietnia 2011r. w Redzie odbył się finał powiatowego konkursu z języka angielskiego "English Super Bowl".