Wracamy do treningów koszykarskich!!!

Już od poniedziałku 1 czerwca wracamy do zajęć koszykarskich. Treningi będą odbywały się na zewnętrznych boiskach przy naszej szkole. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci, również te, które jeszcze nie trenowały, a chciałyby spróbować się z koszykówką.

Akcja „SIO”, czyli Sio od Komputera i nasi aktywni uczniowie

Z radością informujemy, że uczniowie klas 1-3 chętnie przystąpili do akcji i podzielili się z nami różnymi formami aktywności fizycznej. Wybrali: jazdę na rowerze, hulajnodze, deskorolce i na rolkach. Wychodzili w urokliwe miejsca na spacery i biegi. Podejmowali różne gry: w paletki, koszykówkę, piłkę nożną, gumę do skakania. Wykonywali ciekawe ćwiczenia gimnastyczne i układy taneczne. Chętnie skakali na trampolinie.

Zabawki fizyczne

Pozostawanie w domu w czasie pandemii nie musi oznaczać nudy. Pokazali to uczniowie naszej szkoły, którzy odpowiedzieli na zadanie (dla chętnych) skonstruowania zabawek fizycznych z dostępnych pod ręką przedmiotów.

26.05.20 - DZIEŃ MATKI

Dzień Matki na całym świecie obchodzony jest w różnych dniach i miesiącach. W Polsce Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. Uczniowie klasy IIIb składają wszystkim mamom najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia, radości oraz spełnienia marzeń.

Wyniki rekrutacji do klasy I SP nr 8

Zgodnie z Zarządzeniem nr 90/2020 Prezydenta Miasta Wejherowa z dnia 28.04.2020 w sprawie podjęcia czynności w postępowaniu rekrutacyjnym poniżej zamieszczamy wyniki rekrutacji do klasy I  Szkoły Podstawowej nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy. Rekrutacja uzupełniająca od 8.07.2020 - 13.07.2020 r.

Wyniki rekrutacji do przedszkola

Zgodnie z Zarządzeniem nr 90/2020 Prezydenta Miasta Wejherowa z dnia 28.04.2020 w sprawie podjęcia czynności w postępowaniu rekrutacyjnym poniżej zamieszczamy wyniki rekrutacji do przedszkola. W związku z brakiem wolnych miejsc Przedszkole Samorządowe nr 3 im. Wesołej Ósemki nie będzie prowadzić rekrutacji uzupełniającej.

Prace plastyczne uczniów klasy IIIa

Klasa IIIa ciągle pilnie pracuje i przesyła ciekawe prace plastyczne, którymi chce się podzielić z innymi uczniami szkoły.

Uwaga ! KANGUR matematyczny 2020

W tym roku szkolnym konkurs zostanie przeprowadzony drogą internetową za pomocą platformy Dzwonek.pl. Konkurs poprzedzony zostanie konkursem próbnym. Terminarz jest następujący:

Pamiętajcie, że RAZEM TWORZYMY CAŁOŚĆ

Większość z nas przyzwyczaiła się, że na początku maja świętujemy DNI TOLERANCJI I INTEGRACJI. Motywem przewodnim staje się wtedy kolorowa łapka i hasło „RAZEM TWORZYMY CAŁOŚĆ”. Tegoroczne plany świętowania tych dni z wiadomych względów nie mogły zostać zrealizowane, dlatego postanowiłyśmy przypomnieć wszystkim, jak wyglądały wcześniejsze obchody.

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.