Drodzy Maratończycy z klas 4-6!

Za Wami przedostatni test maratonu. Jego wyniki znajdziecie poniżej. Cieszymy się, że mamy w szkole takich wytrwałych, ambitnych i pracowitych uczniów jak Wy. Przed Wami spotkanie z książką pt. „Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek” Pawła Beręsewicza.

Uwaga KONKURS!

Z okazji zbliżającego się DNIA WODY zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym pt: „Woda źródłem życia”.

Pamiętamy o Jakubie Wejherze

21 lutego klasy: 3d i 3b wybrały się do Muzeum OO. Franciszkanów w podziemiach kościoła klasztornego. Tam uczniowie oglądali pamiątki związane z rodziną Wejherów i  Przebendowskich. Odwiedzili też krypty tych rodów oraz zakonników i dobrodziejów.

"Trudne wierszyki łamiące języki"

Serdecznie gratulujemy uczennicy klasy IIIb Marii Karszni zdobycia wyróżnienia w powiatowym konkursie recytatorskim "Trudne wierszyki łamiące języki".

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest w całej Europie w pierwszej połowie lutego. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Świętowaliśmy 100 rocznicę powrotu Wejherowa i całego Pomorza w granice Rzeczpospolitej

10 lutego 2020 roku uczniowie klasy 3d i 3b zaprezentowali dla swoich rówieśników przedstawienie teatralne „Od Wejhera do Hallera”. Scenki były związane z historią Wejherowa. Opowiadały o założycielu miasta - Jakubie Wejherze i jego dokonaniach. W trakcie inscenizacji można było zapoznać się z kolejnością powstania wszystkich ważnych wejherowskich zabytków.

Uwaga Maratończycy z kl.4-6!

Na kolejny test zapraszamy Was w środę 4.03.20r. o 13.15 do sali nr 2.

Drodzy rodzice!

Poniżej przekazujemy Rekomendacje Ministra Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach europejskich przypadkami zachorowań na koronawirusa.

Przedszkolaki w szkolnej bibliotece

7 lutego dzieci z grupy „Biedroneczki” wraz z Paniami z przedszkola udały się do biblioteki szkolnej, gdzie czekała na nie Pani Bibliotekarka. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Zobaczyły, jak wygląda biblioteka. Zdecydowana większości dzieci była pierwszy raz wśród tylu książek.

Dzień Babci i Dziadka w Wesołej Ósemce

7 lutego w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyglądały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi.Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.