II WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNO-GEOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW KLAS PIĄTYCH

Część geograficzna etap szkolny odbędzie się 14 lutego (piątek) o godz. 12.20 w sali 32. Drodzy Uczniowie weźcie ze sobą kredki oraz linijkę.

Konkurs Biblijny

31.01.2020 odbył się etap szkolny Konkursu biblijnego. W tym roku uczniowie poznali Ewangelię według Św. Marka. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się z klas VII-VIII:

Uwaga, Rodzice!

W związku ze zbliżającym się Dniem Bezpiecznego Internetu przypominamy, iż w zakładce „Materiały dla rodziców”- „Pomoc psychologiczno-pedagogiczna” dostępna jest publikacja „Bezpieczeństwo dzieci online. Kompendium dla rodziców i profesjonalistów.”

Ważne przesłania

Dnia 29 stycznia w naszej szkole po raz kolejny gościliśmy aktorów Teatru „Kurtyna” z  Krakowa. W ramach programu z profilaktyki uzależnień, uczniowie obejrzeli spektakle teatralne dostosowane do grupy wiekowej.

Uwaga, Maratończycy!

Kolejny etap Maratonu Czytelniczego dla klas 4-6 odbędzie się 10 lutego (poniedziałek) o godz. 14.00 w sali 31.

MISTRZ MATEMATYKI DLA KLAS V

Zapraszamy uczniów klas V do udziału w Szkolnym Konkursie Matematycznym. Osoby chętne prosimy o zgłoszenie się do nauczycieli matematyki do dnia 10 lutego br.

Uwaga - konkurs!

Przed Wami konkurs i jednocześnie kolejne zadanie w Turnieju Klas. W pierwszym tygodniu po feriach w szkole nastąpiła mała rewolucja - mamy nowe, przyjazne dzwonki! Aby były jeszcze przyjaźniejsze, ogłaszamy konkurs na... własny dzwonek.

WIELKIE SERCA DLA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

12 stycznia 2020r. nasi wolontariusze jak zwykle nie zawiedli! Z identyfikatorami na szyi, z puszkami w rękach wyruszyli na ulice Wejherowa, i nie tylko!, by zbierać pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku postanowiła wspomóc dziecięcą medycynę zabiegową.

Szkoła przyjazna wodzie „AKTYWNI BŁĘKITNI”

Nasza szkoła bierze udział w programem AKTYWNI BŁĘKITNI pod patronatem Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Gdańsku. Program „AKTYWNI BŁĘKITNI” jest kompleksowym programem promującym proekologiczne zachowania i budowanie poprawnych nawyków bezpiecznego korzystania z zasobów wodnych wśród dzieci i młodzieży oraz całej społeczności szkolnej szkół podstawowych województwa pomorskiego, części województwa kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Jasełka

Jeszcze przed feriami, 9 stycznia 2020r. uczniowie klasy I a wraz z wychowawcami zostali zaproszeni na występ jasełkowy i koncert kolęd pt.„Śpiewajmy Dziecinie” przygotowany przez wychowanków i nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wejherowie.