Informacja dotycząca rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

1 września 2020 odbędą się inauguracyjne spotkania z wychowawcami według harmonogramu zamieszczonego w załączniku poniżej. Szczegółowe procedury funkcjonowania szkoły obowiązujące w okresie epidemii w ZSP nr 2 zostaną opublikowane w piątek 28 sierpnia. Plan lekcji zostanie udostępniony w poniedziałek 31 sierpnia. W klasach I-IV SP obowiązuje zasada, że każdemu dziecku może towarzyszyć jeden opiekun. Prosimy o zachowanie środków bezpieczeństwa: maseczka, rękawiczki, bezpieczna odległość.

Odbiór zaświadczeń OKE Egzamin Ósmoklasisty

Informujemy, że 31.07.2020r. należy odebrać zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty. Zaświadczenia będą wydawane na holu przy sekretariacie zgodnie z harmonogramem:

Aktywni Błękitni – jesteśmy dumni !!!

Miło jest nam poinformować, że mimo trudnej sytuacji, która zaskoczyła nas od marca i trwała do końca roku szkolnego udało się nam spełnić warunki określone w regulaminie akcji Aktywni Błękitni i otrzymaliśmy Certyfikat Szkoły Przyjaznej Wodzie „AKTYWNI BŁĘKITNI”, który został nam przyznany przez PGW Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Godziny pracy sekretariatu

W okresie wakacyjnym sekretariat szkoły będzie czynny w godzinach od 8.00 do 13.00.

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego

Uruchomiony został nabór wniosków o przyznanie Stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego. Termin składania wniosków upływa 31 lipca 2020 r.

Wakacje, znowu są wakacje ....

Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne.

Konkurs kulinarny

Podczas trwającej epidemii uczniowie z klasy 1b i 1d wzięli udział w konkursie kulinarnym na zdrową przekąskę. Wszyscy wykazali się ogromną kreatywnością, a dania wyglądają naprawdę pysznie!

Udział w ogólnopolskim programie "Uczymy dzieci programować"

Klasa 1d aktywnie uczestniczyła w ogólnopolskim programie pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji „Uczymy Dzieci Programować”, którego zadaniem było świadome, merytoryczne i metodyczne wprowadzanie elementów programowania i robotyki podczas zajęć dydaktycznych.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zbliża się dzień zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Będzie on wyglądał inaczej niż zazwyczaj. Istnieje możliwość osobistego odbioru świadectw od wychowawcy w piątek, 26 czerwca. Prosimy o zachowanie środków bezpieczeństwa: maseczka, rękawiczki, bezpieczna odległość. Szczegółowy harmonogram zostaje dołączony do komunikatu. W przypadku nieodebrania świadectwa w wyznaczonym terminie pozostaje możliwość pobrania dokumentu za pokwitowaniem w sekretariacie szkoły od poniedziałku, 29 czerwca, w godzinach – 9.00 - 14.00.

WYNIKI IX OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO „GIF WIELKANOCNY”

16 czerwca 2020r. został rozstrzygnięty IX Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „Gif wielkanocny”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 12 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Gdyni. Uczennica naszej szkoły Zuzanna Farkowska z klasy 6g zajęła III miejsce. Opiekunem Zuzi była nauczycielka matematyki i informatyki p.Iwona Lotka.