Wesoła Ósemka

Drodzy Maratończycy 7-8 !

Drodzy Maratończycy 7-8 „W lustrze książki”! Za Wami trzeci etap maratonu. Doskonale poradziliście sobie z lekturą, o czym świadczą poniższe wyniki. Przypominam, ze w grudniu czytamy - Kazimierz Szymeczko „ Pościg za czarną hondą”.

Wyniki Maratonu Czytelniczego

Drodzy Maratończycy, 4 grudnia odbył się kolejny Maraton Czytelniczy przeprowadzony w formie zdalnej. Gratulujemy uzyskania świetnych wyników, z którymi możecie się zapoznać, otwierając poniższy plik. Cieszymy się, że książka Katarzyny Kieleckiej tak bardzo się Wam podobała.

Uwaga, Maratończycy z klas 7-8!

Zapraszamy Maratończyków z klas 7 i 8 w poniedziałek, 7 grudnia 2020r. o godzinie 15.00 na test, który znajdziecie na grupie utworzonej w Teams.

Drodzy Maratończycy z klas 4-6!

Na test 3. zapraszamy Was w piątek 4 grudnia 2020r. o godzinie 15.00 na grupie utworzonej w Teams. Bardzo prosimy o pilnowanie terminu i poprawności odsyłania testu.

Coraz bliżej święta!

Drodzy Uczniowie, rozpoczynamy wielkie odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia! Serdecznie zachęcamy Was do codziennych zabaw, które zostały ukryte w kalendarzu.

Zapraszamy do „pysznego” konkursu z języka niemieckiego „DER ADVENTSKALENDER”

Konkurs „DER ADVENTSKALENDER” jest konkursem międzyszkolnym. Składa się on z 2 etapów: Uzupełnienie kalendarza adwentowego – pierwszy etap konkursu trwa od 1 do 24 grudnia, a zadaniem uczestnika jest uzupełnienie kalendarza adwentowego (załącznik 1).

KRAINA, KTÓRA SIĘ W SERCU ZACZYNA - III Wojewódzki Konkurs Plastyczny

Klasa If brała udział w III Wojewódzkim Konkursie Plastycznym KRAINA, KTÓRA SIĘ W SERCU ZACZYNA, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 27 w Gdańsku. Nie udało nam się zdobyć żadnego miejsca, ale dostaliśmy podziękowanie, a nasze prace można obejrzeć w prezentacji przygotowanej przez organizatorów.

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - zadania online ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY -

Wyniki konkuru na logo SU

Po burzliwych naradach udało nam się wyłonić zwycięzcę konkursu na nowe logo Samorządu Uczniowskiego. Został nim Jakub Krywald z klasy 8B!

„Jesień w obiektywie”

Do udziału w konkursie fotograficznym "Jesień w obiektywie" zapraszamy dzieci z klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy w Wejherowie.