Wesoła Ósemka

ul. Nanicka 22,
84-200 Wejherowo,
tel.: 58 672 17 15

Zdolnych motywować, słabszych inspirować, sportowców kreować, wszystkich integrować.

7 lutego dzieci z grupy „Biedroneczki” wraz z Paniami z przedszkola udały się do biblioteki szkolnej, gdzie czekała na nie Pani Bibliotekarka. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Zobaczyły, jak wygląda biblioteka. Zdecydowana większości dzieci była pierwszy raz wśród tylu książek.

Dzieci miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni i czytelni. Dowiedziały się, jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Miłą niespodzianką dla dzieci było przedstawienie teatrzyku Kamishibai - „Bajka o złotym jajku”. Na zakończenie spotkania w bibliotece dzieci wypożyczyły książki i podziękowały pani bibliotekarce za oprowadzenie po świecie książki.

Dzieci pełne wrażeń i nowych doświadczeń wracały do przedszkola z radością i uśmiechem na twarzach. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i wesołej atmosferze, za co bardzo dziękujemy pracownikom biblioteki.

Biedroneczki wraz z paniami

Zdjęcia - https://photos.app.goo.gl/c882kef1X6Jm1iQm6

Komunikat

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

[x] ZAMKNIJ