Biedroneczki

BIEDRONECZKI GRUDZIEŃ 2022

wróć do wszystkich
Wróć

"Dzieci dzieciom"

Nasza grupa dołączyła do akcji charytatywnej, której przewodnie hasło brzmi "Nie znam Cię ale chciałbym Ci złożyć najpiękniejsze życzenia". Przygotowane przez nas kartki świąteczne będą rozdane dzieciom w szpitalach i osobom starszym z Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie w dniu "Mikołajek". Mamy nadzieję, że sprawią wszystkim radość i wprowadzą w świąteczny nastrój.

Mikołajki

Mikołajki

Zbiórka dla Schroniska

W naszej grupie zakończyliśmy zbiórkę darów dla schroniska OTOZ ANIMALS w Dąbrówce. Przyniesione rzeczy zostały już przekazane i otrzymaliśmy piękne podziękowanie za okazane serce.
My również pragniemy podziękować Wszystkim, którzy dołączyli coś od siebie dla naszych czworonożnych przyjaciół :)

Zbiórka dla Schroniska

W czwartek 01.12 Biedroneczki odwiedzili chłopcy z 3 klasy szkoły podstawowej, którzy przeczytali naszym przedszkolakom ciekawe opowieści Bożonarodzeniowe.
Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały przeczytanych historii i chętnie czekają na kolejne odwiedziny swoich starszych kolegów.

"Era Renifera"

Zajęcia logopedyczne

W poniedziałek 12 grudnia Biedroneczki odwiedziła Pani Karolina, która przeprowadziła zajęcia logopedyczne z elementami integracji sensorycznej, gdzie Biedroneczki zrealizowały m.in. ćwiczenia oddechowe ze świeczkami zapachowymi, elementy masażu logopedycznego z wykorzystaniem orzechów włoskich, ćwiczenia prawidłowej pionizacji języka z chrupkami kukurydzianymi, ozdobiły choinkę i na koniec dzieci stworzyły bombki antystresowe tzw. gniotki z mąki ziemniaczanej i balonów, które po zajęciach ozdobiły pisakami według własnego pomysłu :)

Zajęcia logopedyczne

Spotkanie opłatkowe

21.12.2022 r. Biedroneczki wspólnie zasiadły przy wigilijnym stole. Dzieci podzieliły się opłatkiem i złożyły sobie życzenia. Odśpiewane zostały najpiękniejsze kolędy, a na koniec dzieci otrzymały prezenty ufundowane przez Radę Rodziców.

Spotkanie opłatkowe
DANE

Kontaktowe

adres
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU