Misie

MISIE STYCZEŃ 2023

wróć do wszystkich
Wróć

Sztuczny śnieg

Skoro "zima odpoczywa"😉...
to my postanowiliśmy zrobić swój "sztuczny śnieg", który nie jest zimny i mokry🙂😳.

Sztuczny śnieg
Bitwa na

Bitwa na "śnieżki"

Zabawy ruchowe z nietypowym przedmiotem: kartką papieru😉 zakończone "śnieżną bitwą"😏.

Zapraszamy do ptasiej stołówki :)

Misie wiedzą, że zima to trudny czas dla ptaków, ze względu na niską temperaturę i trudne warunki pogodowe. W związku z tym ptaki mogą mieć problemy ze znalezieniem odpowiedniej ilości pokarmu. Dowiedzieliśmy się jakie ptaki zostają z nami na zimę i jak należy o nie dbać. Dokarmianie ptaków, szczególnie zimą, jest jedną z najbardziej rozpowszechnianych form ich ochrony. Dzieciom sprawia to ogromną radość, kiedy mogą wrzucić do karmnika różne ziarenka słonecznika, zboża, czy zawiesić na gałązce słoninkę dla sikorek. Nasi skrzydlaci przyjaciele na pewno są wdzięczni za taką pomoc.

Zapraszamy do ptasiej stołówki :)

"Jestem bezpieczny zimą"

Franek wziął udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Jestem bezpieczny zimą". 

Czytanie bajeczek

Dziękujemy naszym gościom: p. Bożence, p. Danusi oraz p.Natalii i p. Monice za przeczytanie ciekawych bajeczek :) 

Czytanie bajeczek
W karnawale same bale!

W karnawale same bale!

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów, Spider-Mana, Batmana... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym dzieciom. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Już nie możemy docekać się kolejnego balu! :D 

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci, a - 22 stycznia - Dzień Dziadka, to niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto  pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta? 

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci we wszystkich grupach przygotowały specjalny dla nich program artystyczny:  recytowały  okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych dziadków drobny upominek.  

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy  dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków. 

Dzień Babci i Dziadka
DANE

Kontaktowe

adres
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU