Pszczółki

PSZCZÓŁKI GRUDZIEŃ 2022

wróć do wszystkich
Wróć

"Dzieci dzieciom"

Nasza grupa dołączyła do akcji charytatywnej, której przewodnie hasło brzmi "Nie znam Cię ale chciałbym Ci złożyć najpiękniejsze życzenia". Przygotowane przez nas kartki świąteczne będą rozdane dzieciom w szpitalach i osobom starszym z Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie w dniu "Mikołajek". Mamy nadzieję, że sprawią wszystkim radość i wprowadzą w świąteczny nastrój.

Kalendarz adwentowy

Już dziś 1 grudzień 🎄🎅🏼 W naszej sali zawisnął kalendarz adwentowy. Do 24 grudnia dzieciaczki będą wykonywały zadania w nim zawarte. Zadanie nr 1 na dziś brzmiało ubierzcie choinkę! ❤️🎄

Kalendarz adwentowy

Mikołajki

Mikołajki

"Era renifera"

Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"

16 grudnia odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa", w którym brały udział dzieci z grup Pszczółki i Tygryski.

 

Grupa Pszczółki:

I miejsce - Mikołaj i Sylwek

II miejsce - Jadzia

III miejsce - Agatka

Wyróżnienia: Henio, Miluś, Hubert, Sofia, Marysia, Blanka, Elizka

 

Grupa Tygryski:

I miejsce - Nikola

II miejsce - Wojtek

III miejsce - Zosia J.

Wyróżnienia: Bartek, Melania, Marysia, Kajtek G, Tomek, Michał, Zosia M, Jaś W.

 

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za zaangażowanie dzieciom i rodzicom !

Rozstrzygnięcie konkursu

Wigilia

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Dla wielu z nas jest to dzień niezwykle radosny, spędzony w gronie najbliższych. Czekamy na pierwszą gwiazdkę, dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy, jemy świąteczne potrawy. Także w naszym przedszkolu nastał wspaniały moment- Wigilia, Boże Narodzenie! Dzieci wspólnie z Paniami kolędowały, składały sobie życzenia i jadły wspólny świąteczny poczęstunek przy pięknie udekorowanym stole. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie serdeczne relacje. Dziękujemy Państwu bardzo za pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla dzieci. 

Prezenty dla dzieci zostały ufundowane przez Radę Rodziców. 

Wigilia
DANE

Kontaktowe

adres
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU