Finały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej

13 grudnia 2023 r. w naszej szkole miały miejsce emocjonujące finały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce.

W rywalizacji brało udział 6 drużyn męskich z Wejherowa, Sopotu, Gdańska, Kwidzyna, Starogardu Gdańskiego i Słupska, oraz 6 drużyn żeńskich z Gdańska, Gdyni, Słupska, Starogardu Gdańskiego, Kartuz i Kwidzyna.

Po zaciętej walce zwyciężyli chłopcy z Gdańska (I miejsce), Starogardu Gdańskiego (II miejsce) i nasi reprezentanci szkolni: Michał Bochentyn, Filip Rohraff, Szymon Urban i Dawid Kasprzyk (III miejsce).

Wśród dziewcząt triumfowały zawodniczki z Kartuz (I miejsce), Gdyni (II miejsce) oraz Starogardu Gdańskiego (III miejsce). Gratulujemy wszystkim drużynom za wspaniałą rywalizację!

Kordian Zabrocki

Zdjęcia z zawodów