Struktura szkoły

Grono pedagogiczne

wróć do wszystkich
Wróć
Nasze grono pedagogiczne

Nauczyciele języka polskiego, historii i wosu

  • Bank Olga (język polski)
  • Biniek Beata (język polski, historia)
  • Borawska-Hennig Marta (język polski)
  • Czernewska Danuta(język polski)
  • Jarzembińska Anna (język polski)
  • Formela Aleksandra (język polski)
  • Witzling Elżbieta (język polski)
  • Łukowicz Monika (język polski)
  • Ryńska Marzena (język polski, historia)
  • Kujaczyńska Edyta (historia i wos)
  • Chuderska - Migel Hanna (historia i wos)
  • Naczk Krystyna (historia i wos)
Nauczyciele języka polskiego, historii i wosu
Nauczyciele języków obcych

Nauczyciele języków obcych

  • Fil Luiza (język angielski)
  • Jakubowska - Górska Joanna (język angielski)
  • Królak Martyna (język angielski)
  • Tandek Dorota (język angielski)
  • Brzeska Ewelina(język angielski)
  • Żywicka Aleksandra (język angielski)
  • Wojtasik Katarzyna (język niemiecki)
  • Szwół Patrycja (język niemiecki)
  • Zawadzka-Mierzejewska Anna(język angielski)

Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych

  • Adamczyk Elżbieta (biologia)
  • Bieńkowska Małgorzata (fizyka i matematyka)
  • Chodubska Dorota (przyroda i geografia)
  • Czaplińska Krystyna (matematyka)
  • Dąbrowska Dominika (przyroda i geografia)
  • Hebel Justyna (matematyka)
  • Herbik Justyna (matematyka)
  • Kupska Dagmara (matematyka)
  • Lewicka Jadwiga (biologia i chemia)
  • Lotka Iwona (matematyka)
  • Roszman Justyna (fizyka i matematyka)
  • Walczewska Agata (chemia, matematyka)
  • Mielewczyk Monika (matematyka, informatyka)
Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
Nauczyciele techniki, informatyki i zajęć artystycznych

Nauczyciele techniki, informatyki i zajęć artystycznych

  • Formella Stella (technika, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa)
  • Grzenkowicz Sabina (technika)
  • Michalik Magdalena (informatyka)
  • Dempc Krzysztof (muzyka)
  • Zybała Maria (plastyka)

Nauczyciele religii

  • Patelczyk Krystyna 
  • Krüger Anna 
  • ks. Paweł Lewańczyk 
  • Milewski Jacek 
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

  • Bielec Ewa
  • Miotk Oriana
  • Erdmańska Stanisława
  • Gruba Hanna
  • Hallmann Małgorzata
  • Hoppe Ewa
  • Szlas-Labuda Katarzyna
  • Kitowska Gabriela
  • Malek Alicja
  • Ostrowska Agnieszka
  • Kowalewska Alina
  • Jasnowska Magdalena
  • Podsiedzik Hanna
  • Rogowska Małgorzata
  • Zarębińska Ewa
  • Czachor Magdalena
  • Chełminiacka Magdalena
  • Elwart Patrycja
  • Dzikowska Paulina
  • Piasecka Joanna
  • Białk Ewa

Nauczyciele wychowania fizycznego

  • Bryl-Budny Kamila
  • Fehlauer Marzena
  • Janiszewski Grzegorz
  • Marmułowski Damian
  • Mruk Lucyna
  • Prusinowski Paweł
  • Zabrocki Kordian
  • Zimniewicz Łukasz
Nauczyciele wychowania fizycznego

Nauczyciele świetlicy

  • Koss Klaudia
  • Licau Natalia
  • Manicka Sylwia
  • Wołoszynek Justyna

Nauczyciele wspomagający klas integracyjnych

  • Hallmann Małgorzata
  • Jasnowska Magdalena
  • Kwiatkowska Wioletta
  • Olszewska Kalina
  • Łaszewska-Piernicka Anna
  • Praczyk Marlena
  • Sosnowska Ramona
  • Dunajska -Rohraff Karolina
  • Zarębińska Ewa
Nauczyciele wspomagający klas integracyjnych

Nauczyciele bibliotekarze

  • Magdalena Pawlik
  • Teresa Raszeja
  • Mirosława Skrzypkowska
DANE

Kontaktowe

adres
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU