Przedstawienie teatralne "Szkoła Pana Kleksa"

Klasa 1e w Powiatowej Bibliotece Publicznej

5 października 2023 r. klasa 1e udała się do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wejherowie na przedstawienie pt. "Szkoła Pana Kleksa".

Jest to historia dwunastoletniego niesfornego Adasia, który za namową szpaka Mateusza zostaje umieszczony w szkole. Tam poznaje nauczyciela Pana Kleksa który wprowadza go w świat nauki. Dzięki temu Adasia czeka wiele niezapomnianych i pouczających przygód.

W spektaklu mogliśmy usłyszeć trzy utwory zaśpiewane na żywo oraz wziąć udział w zabawach z aktorami, takimi jak imitacja przyrządzania jedzenia wraz z Panem Kleksem, taniec i poszukiwanie kości wraz z psem Rexem.

Przygody Ambrożego Kleksa zaprezentowane przez Teatr Blaszany Bębenek bardzo się dzieciom podobały.

Galeria zdjęć z przedstawienia