23.10.2024

Wystawa prac o Św. Janie Pawle II

Październik to miesiąc, w którym w naszych Kościołach Katolickich, Parafiach, modlimy się na Różańcu. To także w tym miesiącu pochylamy się nad Osobą Św. Jana Pawła II. Obchodziliśmy XXIV dzień Papieski pod hasłem: "Święty Jan Paweł II. Ewangelia Starości i Cierpienia".

16 października przypadała 46 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. 22 października w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie Św. Jana Pawła II, Papieża.

Uczniowie Naszej Szkoły z klas 4 - 6 upamiętnili postać Największego z Rodu Polaków, Św. Jana Pawła II Wielkiego. Przygotowali piękne prace z których powstała piękna wystawa, którą można zobaczyć w Naszej Szkole.

Wszystkim autorom zaangażowanym w powstanie tej Wystawy należą się Wielkie brawa i serdeczne podziękowania.

Jacek Milewski

wystawa prac