Koła zainteresowań i zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze realizowane w ramach ppp 2022-2023

Prowadzący Rodzaj zajęć Dzień i godzina Miejsce
Koła zainteresowań
Adamczyk Elżbieta koło biologiczne  Piątek 14.05 - 14.55  s.109
Bieńkowska Małgorzata koło fizyczne  Czwartek 15.10 - 15.55  s.205
Brzeska Ewelina koło języka angielskiego  Piątek 8.25 - 9.10  s.308
Chodubska Dorota koło geograficzne  Poniedziałek 14.15 - 15.00  s.206
Dąbrowska Dominika koło geograficzne   Wtorek 15.10 - 15.55  s.206
Grzenkowicz Sabina koło plastyczno - techniczne   Wtorek 16.00 - 16.45  s.006
Jakubowska-Górska Joanna koło języka angielskiego   Środa 11.20 - 12.05  s.304
Kujaczyńska Edyta koło historyczne  Wtorek 14.15 - 15.00  s.29
Licau Natalia  koło taneczne  Wtorek 15.10 - 16.40 salka pod basenem
Michalik Magdalena koło informatyczne  Wtorek 14.15 - 15.00 s.208
Naczk Krystyna  koło historyczne  Poniedziałek 15.10 - 15.55 s.115
Pawlik Magdalena rękodzieło  Piątek 13.20 - 14.05 biblioteka
Raszeja Teresa rękodzieło  Środa 14.15 - 15.00 biblioteka
Skrzypkowska Mirosława koło informatyczne Poniedziałek 13.20 – 14.05

Wtorek 14.15 – 15.00

czytelnia (kontynuacja)

s.2 (dzieci świetlicowe)

Szmidt Ewa koło muzyczne - chór

 Poniedziałek 16.00 – 16.45

 Środa 14.15 – 15.00

 s.317
Szwół Patrycja koło języka niemieckiego

 Wtorek 15.10 - 15.55

s.320
Tandek Dorota koło języka angielskiego

 Środa 15.00 - 15.45

s.305
Walczewska Agata koło chemiczne   Piątek 15.45 - 16.30  s.305
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
Bank Olga zdw - język polski  Piątek 14.15 - 15.00  s.34
Biniek Beata zdw - język polski  Poniedziałek 16.00 - 16.45  s.31
Borawska-Hennig Marta zdw - język polski   Czwartek 15.10 - 15.55  s.21
Formella Aleksandra zdw - język polski   Środa 15.15 - 16.00  s.21
Jarzembińska Anna zdw - język polski   Wtorek 14.15 - 15.00  s.30
Rafałko Katarzyna zdw - język polski   Poniedziałek 15.10 - 15.55  s.110
Czaplińska Katarzyna zdw - matematyka 

 Poniedziałek 8.25 - 9.10 - kl.6b  s.314

 Wtorek 7.30 -8.15 - kl.6c s.313

 Wtorek 13.20 - 14.05 - kl.4a s.314

 Środa 7.30 - 8.15 - kl. 5d s.313 

 Zajęcia odbywają co cztery tygodnie
Herbik Justyna zdw - matematyka  Poniedziałek 15.10 - 15.55  s. 32
Bieńkowska Małgorzata zdw - matematyka  Środa 15.10 - 15.55  s.205
Kupska Dagmara zdw - matematyka  Piątek 14.15 - 15.00   s.310 
Mielewczyk Monika zdw - matematyka  Czwartek 7.30 - 8.15  s.32
Hebel Justyna zdw - matematyka  Wtorek 13.20 - 14.05  s.308
Walczewska Agata zdw - matematyka  Piątek 15.00 - 15.45  s.305
Chełminiacka Magdalena zdw I - III  Środa 12.20 - 13.05  s.48
Gruba Hanna zdw I - III  Środa 11.20 - 12.05  s.17
Pelowska Marta zdw I - III  Piątek 14.15 - 15.00  s.42
Podsiedzik Hanna zdw I - III  Czwartek 12.20 -13.05  s.33
Zarębińska Ewa zdw I - III  Piątek 7.30 - 8.15  s.17
Zajęcia sportowe prowadzone w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Alkoholizmowi
Fehlauer Marzena

Minisiatkówka dziewcząt

kl. III-V

 Czwartek 16.00 - 17.30 Mała sala gimnastyczna
Fehlauer Marzena Zajęcia z badmintona  Poniedziałek 14.00 - 15.00 Mała sala gimnastyczna
Fehlauer Marzena Lekkoatletyka w terenie dziewcząt V-VI  Piątek 15.00 - 16.00 w terenie
Licau Natalia Zajęcia taneczne  Wtorek 14.00 - 15.00 Salka pod basenem
Mruk Lucyna Minikoszykówka dziewcząt kl. III-V

Poniedziałek 15.00 - 16.30 

Środa 15.00 - 16.30

Duża sala gimnastyczna
Ołdakowski Michał Piłka siatkowa chłopców Czwartek 16.00 - 17.30 Mała sala gimnastyczna
Ołdakowski Michał Lekkoatletyka dla dziewcząt i chłopców Środa 15.00 - 16.30 Mała sala gimnastyczna
Prusinowski Paweł Piłka nożna kl.VI-VIII  Wtorek 16.00 - 17.30 Duża sala gimnastyczna
Prusinowski Paweł Piłka ręczna kl. V-VI Czwartek 16.00 - 17.30 Duża sala gimnastyczna
Prusinowski Paweł Lekkoatletyka kl.I

Czwartek 7.30 - 8.15

Czwartek 14.15 - 15.00

Duża sala gimnastyczna
Zabrocki Kordian Koszykówka z elementami LA i CROSS FIT dla chłopców kl.VI-VIII

Poniedziałek 18.30 - 20.00

Środa 18.30 - 20.00

Piątek 18.30 - 20.00

Duża sala gimnastyczna
Zimniewicz Łukasz  Piłka siatkowa

Wtorek 17.30 - 19.00

Piątek 17.30 - 19.00

Mała sala gimnastyczna

 

DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU