XXV Gala "NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH"

Wczoraj, 19 czerwca odbyła się XXV Gala „Najlepsi z najlepszych”.

Pani Dyrektor Danuta Czernewska spotkała się z rodzicami, nauczycielami i uczniami, którzy w roku szkolnym 2023/2024 rozsławili Szkołę Podstawową nr 8, zdobywając laury w konkursach przedmiotowych i turniejach sportowych. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Pomorski Kurator Oświaty Grzegorz Kryger oraz Zastępca Prezydenta Miasta Arkadiusz Kraszkiewicz, którzy wraz z Panią Dyrektor wręczali dumnym ze swoich pociech rodzicom listy gratulacyjne. Wielu uczniom wręczono stypendia za  osiągniecia naukowe i sportowe. Na koniec Rada Rodziców złożyła szczególne podziękowania nauczycielom, którzy  uczyli, wspierali i pomagali w zdobywaniu szczytów.

Miniony rok szkolny dla wielu naszych uczniów, nauczycieli oraz rodziców był niezwykle udany, o czym najlepiej świadczy spora grupa laureatów gali.

Całość okraszona była występami naszych utalentowanych uczniów, tych starszych i tych najmłodszych.

Gratulujemy osiągniętych wyników i zachęcamy wszystkich uczniów do podejmowania dzień po dniu nawet niewielkich wysiłków, które w przyszłości mogą przerodzić się w sukces.

zdjęcia członków chóru szkolnego

Zdjęcia z uroczystości