Dla rodzica

Godziny do dyspozycji uczniów i rodziców

wróć do wszystkich
Wróć

Imię i nazwisko Godzina Miejsce
 Adamczyk Elżbieta  czwartek 15.00-16.00  sala 109
 Bank Olga  poniedziałek 16.00-17.00  sala 34
 Bielec Ewa   wtorek 16.00-17.00  sala 48
 Bieńkowska Małgorzata  środa 16.00-17.00  sala 205
 Biniek Beata  poniedziałek 17.00-18.00  sala 31
 Borawska - Hening Marta  wtorek 16.00-17.00  sala 21
 Bryl-Budny Kamila  poniedziałek 14.00- 15.00  blok sportowy
 Brzeska Ewelina  środa 14.15-15.15  sala 320
 Chełminiacka Magdalena  poniedziałek 15.00-16.00  sala 43
 Chodubska Dorota  poniedziałek 15.00-16.00  sala 206
 Chuderska-Migel Hanna  piątek 15.10-16.10  sala 115
 Czachor Magdalena  czwartek 16.00-17.00  sala 45
 Czaplińska Krystyna   wtorek 14.05-15.05  sala 313
 Czarnecka Aleksandra  środa 13.15 -14.15 p.nauczycielski IIp.
 Dąbrowska Dominika  środa 16.00-17.00  sala 206
 Dempc Krzysztof środa 15.55 - 16.55 sala 317
 Dunajska - Rohraff Karolina środa 13.10-14.10 sala 204
 Ellwart Patrycja wtorek 15.00-16.00 sala 42
 Erdmańska Stanisława środa 15.00- 16.00 sala 44
 Fehlauer Marzena środa 14.50- 15.50 blok sportowy
 Formella Aleksandra środa 16.00- 17.00 sala 31
 Formella Stella wtorek 15.55- 16.55 sala 33
 Gruba Hanna czwartek 15.00-16.00 sala 43
 Grzenkowicz Sabina piątek 15.15-16.15 sala 110
 Gussmann-Łepek Anna wtorek 16.00-17.00 sala 312
 Hallmann Małgorzata środa 15.00- 16.00 sala 39
 Hebel Justyna czwartek 15.00-16.00 sala 313
 Herbik Justyna czwartek 16.00-17.00 sala 32
 Hoppe Ewa poniedziałek 15.00-16.00 sala 48
 Jakubowska- Górska Joanna poniedziałek 15.55-16.55 sala 320
 Janiszewski Grzegorz wtorek 14.00-15.00 blok sportowy
 Jarzembińska Anna wtorek 16.00-17.00 sala 30
 Jasnowska Magdalena wtorek 15.00-16.00 sala 35
 Kitowska Gabriela czwartek 16.00-17.00 sala 46
 Koss Klaudia wtorek 16.00-17.00 sala 20
 Krüger Anna środa 16.00-17.00 sala 29
 Królak Martyna poniedziałek 15.00-16.00 sala 21
 Kujaczyńska Edyta czwartek 16.00-17.00 sala 29
 Kupska Dagmara  poniedziałek 16.00-17.00 sala 310
 Kwiatkowska Wioletta środa 15.00-16.00 sala 320
 Licau Natalia czwartek 16.50-17.50 sala 19
 Lotka Iwona  środa 15.10 - 15.55 sala 315
 Łaszewska-Piernicka Anna czwartek 15.00-16.00 sala 109
 Manicka Sylwia poniedziałek 16.00-17.00 sala 20
 Malek Alicja poniedziałek 15.10-16.10 sala 44
 Michalik Magdalena poniedziałek 15:10-16:10 sala 109
 Mielewczyk Monika czwartek 14.05-15.05 sala 29
 Milewski Jacek czwartek 13.20-14.20 pokój nauczycielski
 Miotk Oriana wtorek 16.00-17.00 sala 45
 Mruk Lucyna  wtorek 14.00-15.00 blok sportowy
 Myślisz Martyna piątek 14.15-15.15 pokój nauczycielski
 Naczk Krystyna wtorek 16.00-17.00 sala 115
 Nowicka Hanna czwartek 16.00-17.00  sala 312
 Olszewska Kalina wtorek 15.00-16.00 sala 35
 Ostrowska Agnieszka piątek 14.05-15.05 sala 35
 Patelczyk Krystyna  poniedziałek 14.15-15.15 p.nauczycielski IIp.
 Pawlik Magdalena poniedziałek 15.00-16.00 biblioteka
 Piasecka Joanna czwartek 16.00-17.00 sala 47
 Pijanowski Janusz poniedziałek 15.10 - 16.10 pokój nauczycielski
 Podsiedzik Hanna  czwartek 15.00-16.00 p.nauczycielski IIp.
 Praczyk Marlena wtorek 15.00 - 16.00 sala 204
 Prusinowski Paweł poniedziałek 16.00-17.00 blok sportowy
 Puzdrowska Malwina poniedziałek 16.50-17.50 sala 20
 Raszeja Teresa wtorek 15.00-16.00 biblioteka
 Rogowska Małgorzata piątek 14.05-15.05 sala 35
 Rohraff Elżbieta  wtorek 15.00- 15.30 sala 31
 Rostkowska Renata  poniedziałek 15.00-16.00 sala 28
 Roszman Justyna  piątek 15.00-16.00 sala 114
 Ryńska Marzena  wtorek 15.00-16.00 sala 204
 Sicha Beata wtorek 16.00 - 17.00 sala 39
 Skrzypkowska Mirosława   czwartek 15.00 -16.00 biblioteka
 Sosnowska Ramona poniedziałek 13.20-14.20 sala 319
 Szlas-Labuda Katarzyna piątek 15.00-16.00 sala 42
 Szwół Patrycja środa 16.00-17.00 sala 310
 Tandek Dorota poniedziałek 15.55-16.55 sala 317
 Walczewska Agata czwartek 15:00-16:00 sala 305
 Werno Teresa środa 15.00-16.00 sala 203
 Witzling Elżbieta  wtorek 16.00-17.00 sala 114
 Wołoszynek Justyna piątek 15.10-16.10 sala 47
 Wojtasik Katarzyna czwartek 15.10-16.10 sala 205
 Zabrocki Kordian  poniedziałek 17.00-18.00 blok sportowy
 Zarębińska Ewa  piątek 15.00-16.00 sala 42
 Zimniewicz Łukasz środa 14.10-15.10 blok sportowy
 Zybała Maria wtorek 15.55-16.55 sala 109
 Źrebiec Małgorzata poniedziałek 14.20-15.20 sala 304
 Żywicka Aleksandra środa 14.15-15.15 pokój nauczycielski
 Michalski Wojciech piątek 14.00-15.00 p.nauczycielski IIp.
 Patelczyk Karolina

środa 14.00 – 14.30
piątek 12.00 – 12.30

s.203

budynek Jeżyki

DANE

Kontaktowe

adres
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU