Akademia Bezpiecznego Puchatka

Klasa I b wzięła udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym Akademia Bezpiecznego Puchatka.

Program ten, skierowany do uczniów klas pierwszych szkół podstawowych, koncentruje się na edukacji dzieci w zakresie bezpieczeństwa w czterech kluczowych obszarach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.

Podczas zajęć uczniowie mieli okazję:
Rozwiązywać karty pracy: Dzieci ćwiczyły praktyczne umiejętności i uczyły się, jak postępować w różnych sytuacjach związanych z bezpieczeństwem.
Oglądać filmiki edukacyjne: Filmy dostosowane do wieku uczestników były interesujące i pouczające, co dodatkowo angażowało dzieci w naukę.
Czytać komiksy: Komiksy w przystępny sposób przedstawiały różne aspekty bezpieczeństwa, co pozwoliło dzieciom lepiej zrozumieć omawiane tematy.

Kulminacją programu było przeprowadzenie testu bezpieczeństwa, który nasi uczniowie wykonali bezbłędnie.
Za swoje zaangażowanie i osiągnięcia uczniowie otrzymali dyplomy, które są dowodem ich wiedzy i umiejętności w zakresie dbania o własne i cudze bezpieczeństwo.

uczniowie z dyplomami