Integracyjne wyjście do WCK-u

27 kwietnia 2022 r. grupa uczniów klas IV-VIII integracyjnych Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Wejherowie udała się do Filharmonii Kaszubskiej na spektakl „Fauna. Musical nieludzki”,.

W ramach przedsięwzięcia „Tu chcę się uczyć” – projekt testowania Modelu Dostępnej Szkoły 27 kwietnia 2022 r. grupa uczniów klas IV-VIII integracyjnych Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Wejherowie udała się do Filharmonii Kaszubskiej na spektakl „Fauna. Musical nieludzki”, gdyńskiego Teatru Komedii Valldal. Wspólne wyjście miało za zadanie, poza podniesieniem kompetencji kulturalnych w zakresie odbioru sztuki, pełniejszą integrację młodzieży szkolnej. Możemy śmiało powiedzieć, że cele zostały osiągnięte!

pobrane.png