KONKURS FOTOGRAFICZNY "Razem chronimy środowisko"

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV- VIII do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Komunalny Związek Gmin Dolina Redy i Chylonki.

Realizacją tematu „Razem chronimy środowisko” będzie przedstawienie różnych form działania na rzecz dbania o przyrodę ze szczególnym uwzględnieniem innowacyjnych ekologicznych rozwiązań.

Szukanie odpowiedzi na pytania: jak dbać o wodę? jak zapewnić czyste powietrze? jak minimalizować wytwarzanie odpadów? Rozwiązania mogą dotyczyć zarówno działań gminnych, jak i indywidualnych samego mieszkańca. Ważne, aby pokazywać przykłady lokalne, bliskie doświadczeniu ucznia.

Fotografię na elektronicznym nośniku danych wraz ze zgodą rodziców (w załączniku) należy dostarczyć do 25 kwietnia do Pani Dominiki Dąbrowskiej lub Agaty Walczewskiej.

Zdjęcie (w formacie jpg, plik nie większy niż 10MB) powinno zawierać: Tytuł pracy, data i miejsce wykonania, opis zdjęcia (dwa zdania o miejscu wykonania i uzasadnienie wyboru).

aparat.jpg