Konkurs „Miś - mój przyjaciel"

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia (25 listopada), zapraszamy klasy I-III do wzięcia udziału w konkursie plastyczno - technicznym.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 8
w Wejherowie, która jest jednocześnie fundatorem nagród za zajęcie I,II oraz III miejsca.

2. Konkurs przeznaczony jest dla klas I-III SP8. Udział w konkursie plastyczno – technicznym jest dobrowolny. Każda z klas może wykonać tylko jedną, wspólną, grupową pracę.

3. Praca plastyczno – techniczna przedstawiać ma postać ulubionego misia.
Dzieci wykonują pracę wspólnie w formacie A3, płaską, wybranymi przez siebie technikami plastycznymi (rysowanie, malowanie, wyklejanie, kolaż itp.).
Każda praca powinna być na tylnej stronie podpisana imieniem i nazwiskiem wychowawcy oraz podaną klasą.

4. Konkurs zostanie przeprowadzony w II etapach:

I. Praca konkursowa powinna być złożona przez wychowawców do sekretariatu szkoły do dnia 23 listopada 2022 roku do godz. 13.00.

II. Oceny złożonych prac dokona komisja składająca się z członków prezydium Rady Rodziców.

5. Oceniane będą walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność, staranność i estetyka, samodzielność wykonania pracy, różnorodność zastosowanych środków plastycznych.

6. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród dla klas zwycięskich nastąpi dnia 25 listopada 2022 roku. Wyniki zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły oraz profilu Rady Rodziców na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy!

istockphoto-907808224-612x612.jpg