Od ręcznika do kocyka

Serdecznie zapraszamy do wsparcia dwóch, ważnych przedsięwzięć charytatywnych.
IMG_7807.jpg

„Nie jest kolorowo” to doskonale już znana społeczności szkolnej zbiórka wyprawek dla dzieci z Kresów Wschodnich (nasi młodsi Rodacy potrzebują kredek, zeszytów, piórników, mazaków, bloków rysunkowych, plecaków, plasteliny, wycinanek itd.)

Druga „Od ręcznika do kocyka” to zbiorka artykułów higienicznych dla oddziałów dziecięcych UCK w Gdańsku. Przyłączając się do akcji pomożemy również Mieszkowi, uczniowi naszej 8ki.

Poza rzeczami wymienionymi na plakacie (ręczniki szybkoschnące, kubki termiczne, kocyki, przybory do higieny osobistej: szczoteczki do zębów, kubki, kosmetyczki) szpital chętnie przyjmie także pomoce przydatne w edukacji małych pacjentów (np.kolorowanki, materiały plastyczne) oraz zabawki

Uwaga !
Wszystko musi być nowe/nieużywane, prosimy o przynoszenie przedmiotów do świetlicy lub klasy 45 do (4 listopada)

Dziękujemy za okazane serce.
Mały Samorząd i Samorząd Uczniowski SP 8