Pola Nadziei w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Wejherowie

Puckie Hospicjum pw. Św. Ojca Pio wspieramy już od kilkunastu lat. Nawet podczas pandemii i czasu izolacji, staraliśmy się przenieść zbiórkę funduszy z wejherowskich ulic na internetowe strony.

Pola Nadziei w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Wejherowie

Bardzo ucieszyła nas informacja, że możemy ruszyć z dawną formą pomocy i mobilizować wolontariuszy do kwesty.
W tym roku zaczęliśmy od wykonania papierowych żonkili, które uczniowie naszej szkoły wykonywali pod opieką pani Sabiny Grzenkowicz, nauczycieli świetlicy oraz swoich wychowawców w klasach I-III. W tym miejscu chciałabym im bardzo podziękować za trud, jaki włożyli w tę pracę, gdyż efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.
          Pola Nadziei odbyły się 3 kwietnia w niedzielę. Pogoda nie rozpieszczała naszych wolontariuszy, których można  było spotkań w Kąpinie, Gościcinie, czy Wejherowie. W sumie zebraliśmy 17 500 złotych i bardzo się cieszymy, że mogliśmy wesprzeć podopiecznych Puckiego Hospicjum.
         Jeszcze raz dziękuję uczniom i nauczycielom naszej szkoły.

Kalina Olszewska

20220401_072507.jpg