13 kwietnia 2022r na terenie naszej szkoły odbyły się Targi Szkół ponadpodstawowych.

Gościliśmy 16 szkół z powiatu wejherowskiego, Gdyni , Darłowa i Kniewu.

W ramach doradztwa zawodowego w spotkaniu z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych uczestniczyli uczniowie klas VII i VIII.

Wśród zaproszonych gości byli uczniowie i nauczyciele Szkół Branżowych I Stopnia, którzy zaprezentowali naszym uczniom zawody między innymi: kucharza, fryzjera, mechanika pojazdów samochodowych, elektryka, magazyniera.

Uczniowie zainteresowani byli wieloma kierunkami kształcenia, które w ciekawy sposób zaprezentowały Technika.

Licea Ogólnokształcące zaznaczyły nowo powstałe kierunki oraz zmiany jakie nastąpią od września 2022r.

Targi Szkół, po raz kolejny okazały się potrzebną formą wsparcia uczniów wybierających swoją drogę dalszej edukacji.

IMG-20220413-WA0017.jpg