Już 14 września br. w amfiteatrze w Parku Miejskim im. A. Majkowskiego w Wejherowie odbędzie się "Wejherowo Biega".

Prezydent Miasta Wejherowa Krzysztof Hildebrandt oraz Zastępca Prezydenta Arkadiusz Kraszkiewicz serdecznie zapraszają wszystkich miłośników biegania (i nie tylko) 14 września do wejherowskiego amfiteatru w Parku Miejskim im. A. Majkowskiego na Festyn Rekreacyjny „WEJHEROWO BIEGA”.

Oprócz tradycyjnego biegu wydarzeniu będzie towarzyszył Festyn z mnóstwem atrakcji dla dzieci i dorosłych (m.in. dmuchańce dla dzieci, dla smakoszy stoisko Koła Gospodyń Wiejskich z Bolszewa i Bieszkowic czy punkt Wejherowskiej Karty Mieszkańca i jej partnerów, m.in. Ekofabryki czy Miejskiej Biblioteki Publicznej) .

Uczestnicy, którzy w poszczególnych biegach dobiegną do mety, otrzymają medale a po biegach odbędzie się losowanie nagród rzeczowych. Na koniec festynu wśród wszystkich uczestników biegów odbędzie się losowanie nagrody głównej.

Wejherowo biega plakat