29.09.2022 odbyły się Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych.

Nasza szkoła wystawiła 3 drużyny: młodsze dziewczęta i chłopców z klas IV-VI oraz chłopców z klas VII-VIII pod opieką M. Fehlauer i P. Prusinowskiego.

W skład sztafety wchodzi osiem osób plus jedna rezerwowa. Po wyznaczonej trasie zawodnicy biegną z pałeczką sztafetową, którą przekazują w strefie zmian kolejnemu zawodnikowi, sztafeta kończy się, gdy wszyscy zawodnicy przebiegną wyznaczoną trasę nie upuszczając pałeczki sztafetowej.

Po burzliwej rywalizacji zawodnicy SP8 zdobyli trzy pierwsze miejsca, a to oznacza, że medaliści będą reprezentować Szkołę na Powiatowych Igrzyskach Dzieci oraz Powiatowych Igrzyskach Młodzieży, które odbędą się w środę 5.10.2022 roku.

Powodzenia.

IMG_20220930_152113.jpg