Aktualności Z życia naszej szkoły

Co się u nas działo

Uwaga Maratończycy z klas 2-3

Uwaga Maratończycy z klas 2-3

Na trzeci etap Maratonu Czytelniczego zapraszamy Was 7.12.2021r. o godzinie 14.00 do sali 31.
ÓSEMKA pomaga

ÓSEMKA pomaga

Gdy w wielu domach unosi się jeszcze zapach choinki, a w kuchennych puszkach znaleźć można pochowane pierniczki, w domu jednej rodziny trwają gorące prace naprawcze. Zrywane są panele, demontowane drzwi, wyrzucane meble. Remont! – pomyślicie Państwo. Zgadza się, ale remont nieplanowany, organizowany z półśrodków, bo konieczny, szybki, aby pewna rodzina znów mogła spokojnie zasnąć.
Bezpłatne warsztaty programowania

Bezpłatne warsztaty programowania

Szkoła Giganci Programowania, globalny partner Microsoft dla Edukacji wraz z Patronem Honorowym Prezydentem miasta Wejherowa zaprasza uczniów naszej szkoły już w ten weekend na bezpłatne warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży (12-13.02.22) przy ul. Sobieskiego 292A/1. Jest to świetnia okazja dla uczniów wypróbowania nowych warsztatów oraz rozwoju nowych umiejętności. Zajęcia są w zupełności darmowe.
Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

10 lutego 2022r. w naszej świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy, którego tematem przewodnim była „Akademia Pana Kleksa”. Tego dnia dzieci przebrały się za swoich ulubionych bohaterów oraz postacie z bajek. Nie zabrakło również tańców, zabaw, konkursów i oczywiście słodkiego poczęstunku. Na zakończenie wybraliśmy króla i królową balu. Nauczyciele świetlicy
30 finał WOŚP

30 finał WOŚP

30 finał WOŚP już za nami ! Jak co roku uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w zbiórkę pieniędzy dla fundacji WOŚP. W niedzielny poranek 30 stycznia 2022r., pomimo niesprzyjającej pogody, uczniowie klasy 7 e wraz z wychowawczynią wyszli na ulice Wejherowa, by zapełniać puszki.
Zwierzęta potrzebują naszej pomocy!

Zwierzęta potrzebują naszej pomocy!

Uczniowie klas 1-8:koty i psy ze Schroniska potrzebują naszej pomocy. W załączniku jest informacja od Schroniska w Dąbrówce, czego potrzebują zwierzęta, ale i wolontariusze.
Uwaga - Zmiana planu

Uwaga - Zmiana planu

Od poniedziałku 6.12 nastąpią drobne zmiany w planie zajęć dla klas IV-VIII. Nowy plan dostępny jest w zakładce Plan lekcji.
Uwaga Maratończycy z klas 4-6

Uwaga Maratończycy z klas 4-6

Kaszubskie Tradycje

Kaszubskie Tradycje

W grudniu klasy czwarte wybrały się do Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko - Pomorskiej. Dzieci zwiedzając sale muzeum zapoznały się z historią Wejherowa, zwyczajami bożonarodzeniowymi na Kaszubach, uczestniczyły w warsztatach zdobienia bombek metodą decoupage. Wszyscy brali aktywny udział podczas nauki pastorałek w języku kaszubskim. Na zajęciach była obecna telewizja regionalna TVP3 Gdańsk. Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę.
Łamigłówki detektywistyczne w bibliotece

Łamigłówki detektywistyczne w bibliotece

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich miłośników zagadek detektywistycznych oraz przygód Lassego i Mai na detektywistyczne potyczki.
Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "Super Bowl"

W czwartek 17 marca w SP nr 4 w Redzie odbyła się 11 edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego Super Bowl. W konkursie wzięli udział uczniowie z naszej szkoły. Wiktoria Awdziejczyk z klasy 8g zajęła ll miejsce, Jakub Nowicki z klasy 7e również zajął ll miejsce oraz Natan Wałdowski z klasy 7g lll miejsce. Gratulacje
Wygraliśmy III edycję Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego !

Wygraliśmy III edycję Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego !