Aktualności Z życia naszej szkoły

Co się u nas działo

Kaszubskie Tradycje

Kaszubskie Tradycje

W grudniu klasy czwarte wybrały się do Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko - Pomorskiej. Dzieci zwiedzając sale muzeum zapoznały się z historią Wejherowa, zwyczajami bożonarodzeniowymi na Kaszubach, uczestniczyły w warsztatach zdobienia bombek metodą decoupage. Wszyscy brali aktywny udział podczas nauki pastorałek w języku kaszubskim. Na zajęciach była obecna telewizja regionalna TVP3 Gdańsk. Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę.
Łamigłówki detektywistyczne w bibliotece

Łamigłówki detektywistyczne w bibliotece

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich miłośników zagadek detektywistycznych oraz przygód Lassego i Mai na detektywistyczne potyczki.
Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "Super Bowl"

W czwartek 17 marca w SP nr 4 w Redzie odbyła się 11 edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego Super Bowl. W konkursie wzięli udział uczniowie z naszej szkoły. Wiktoria Awdziejczyk z klasy 8g zajęła ll miejsce, Jakub Nowicki z klasy 7e również zajął ll miejsce oraz Natan Wałdowski z klasy 7g lll miejsce. Gratulacje
Wygraliśmy III edycję Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego !

Wygraliśmy III edycję Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego !

Małe dzieci nie chcą śmieci

Małe dzieci nie chcą śmieci

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w szkolnym etapie konkursu Komunalnego Związku Doliny Redy i Chylonki pt. "Czystym powietrzem oddychać chcę, więc zaczynam zmieniać się".
Młodzi detektywi w bibliotece szkolnej

Młodzi detektywi w bibliotece szkolnej

Miejskie podchody z okazji rocznicy zwycięstwa nad faszyzmem w Wejherowie

Miejskie podchody z okazji rocznicy zwycięstwa nad faszyzmem w Wejherowie

11 marca przedstawiciele klas piątych wraz z opiekunem panią Marzeną Ryńską wzięli udział w podchodach zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 9.
Poznajemy podstawy piłki ręcznej

Poznajemy podstawy piłki ręcznej

Dzięki uprzejmości ucznia klasy 8f, Pawła Laskowskiego, uczniowie klasy IIf poznali tajniki gry w piłkę ręczną.
RATUJMY NASZĄ PLANETĘ - STOP WOJNIE

RATUJMY NASZĄ PLANETĘ - STOP WOJNIE

Konkurs plastyczny dla klas I-III
Gratulacje dla Macieja

Gratulacje dla Macieja

Maciej Drozdowski uczeń klasy 8a szczęśliwie przeszedł przez wszystkie etapy Wojewódzkiego Konkursu z Geografii i został laureatem.
Zaświeć się na niebiesko

Zaświeć się na niebiesko

Klasy 3b i 3d przyłączyły się do corocznych obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który przypada 2 kwietnia.
Kiermasz wielkanocny

Kiermasz wielkanocny

W czwartek 7 kwietnia odbędzie się kiermasz wielkanocny.