"Dzieci dzieciom..."

Nasze Przedszkole dołączyło do akcji charytatywnej, której przewodnie hasło brzmi "Nie znam Cię ale chciałbym Ci złożyć najpiękniejsze życzenia". Przygotowane przez nas kartki świąteczne będą rozdane dzieciom w szpitalach i osobom starszym z Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie w dniu "Mikołajek". Mamy nadzieję, że sprawią wszystkim radość i wprowadzą w świąteczny nastrój.

 

Przedstawienie pt. "Sikorka Agatka"

Dnia 04.12.2023r gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów Teatru Gargulec, którzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt. "Sikorka Agatka". Przekonaliśmy się, jak ciężko przetrwać zimę naszym skrzydlatym przyjaciołom i dowiedzieliśmy się, w jaki sposób im pomóc. Wraz z tytułową bohaterką poznaliśmy zimowe obyczaje ptaków żyjących w Polsce. Z bocianem na moment przenieśliśmy się do Afryki, gdzie flaming i papuga zatańczyli egzotyczny taniec, dowiedzieliśmy się, dlaczego dzięcioł tak uparcie puka w drzewo oraz usłyszeliśmy chór kur, który oczarował wszystkie dzieci. Na koniec odwiedził nas nawet sam św. Mikołaj i rozdał dzieciom prezenty mikołajkowe.

Wydarzenie ufundowane przez Radę Rodziców.

Przedstawienie pt.

Fabryka pierniczków

6 grudnia ozdabialiśmy pierniczki. Piękny zapach cynamonu roznosił się po całej sali. Ależ było pysznie ❤️

Fabryka pierniczków

Choineczka

Święta tuż, tuż 🎄 Motylki wraz z rodzicami wykonali świąteczne ozdoby, które zawiesiliśmy wspólnie na choince. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie. Nasza choinka wygląda przepięknie ❤️🎄

Choineczka

Wigilia

22 grudnia Motylki wspólnie kolędowały i składały sobie życzenia. Znaleźliśmy także piękne upominki pod choinką. 🌲

Wigilia
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU