Dzień kropki

15 września obchodziliśmy "Międzynarodowy Dzień Kropki"- dzień kreatywności i pomysłowości. Na zajęciach wysłuchaliśmy opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talenty, które czekają na nasze odkrycie.
Tego dnia również dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu: są na skrzydłach biedronki, w diamentowej koronie króla, a nawet zdobią kapelusz muchomora.
Na koniec wykonaliśmy "kropkowe" prace plastyczne.

IMG_2410.JPG

Dzień Przedszkolaka

"Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy wrzesień już kończy się,

od najmłodszego aż po starszaka

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka."

 

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ten szczególny dzień był pełen radosnych zabaw i atrakcji. Dzieci brały udział w różnorodnych zabawach i konkursach. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały drobne upominki. 

2.jpg

Dzień chłopaka

29 września świętowaliśmy dzień chłopaka. Tego dnia czekało nas wiele atrakcji, m.in. konkurs budowania z klocków LEGO na czas, wesołe zabawy przy muzyce, projektowanie własnego ludzika Minecraft, fotobudka. Chłopcy otrzymali także upominki od dziewczynek. To był dzień pełen wrażeń :)

IMG_2671.JPG

Jesienne warsztaty w bibliotece

28 września wybraliśmy się na nasze pierwsze zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wejherowie. Dzięki naszej wyobraźni wprost z biblioteki przenieśliśmy się do jesiennego lasu, gdzie czekało na nas wiele ciekawych zadań do wykonania. Na koniec powstały piękne jesienne prace plastyczne.

IMG_2478.JPG
DANE

Kontaktowe

Dane adresowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
map.png