Tłusty czwartek

To był słodki dzień z pączkami w roli głównej. Dzieci dowiedziały się skąd wywodzi się to święto i poznały tradycję oraz zwyczaje z nim związane. Wysłuchały wiersza pt.: „Pączek”. Oglądały ilustracje przedstawiające pączki i faworki. Odgadywały z jakim są nadzieniem oraz poznały dokładny przepis ich wykonania. Przedszkolaki wykonały piękne prace plastyczne oraz karty pracy związane z tematem dnia. Oczywiście nie obyło się bez degustacji. Wszystkie nasze przedszkolaki twierdzą zgodnie, że uwielbiają pączki 😊 Mniam, mniam.

Tłusty czwartek

Walentynki

Całe przedszkole zamieniło się w serduszkową krainę, pełną radosnej atmosfery i uśmiechu. Dzieci miały okazję poznać tradycję tego święta. 14 lutego to przecież nie tylko dzień   zakochanych, ale to przede wszystkim dzień miłości, sympatii, przyjaźni, okazywania pozytywnych emocji i dzielenia się nimi z innymi.

 W czerwonych strojach i wspaniałych humorach dzieci wzięły udział w różnych zabawach walentynkowych, obdarowywały wszystkich miłym słowem, gestem, walentynką. Nie zabrakło spontanicznych emocji i dobrej zabawy.
 

Walentynki
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU