Wizyta pani pszczelarki

Dnia 18 i 19 października w naszym przedszkolu gościliśmy panią, której wielką pasją jest pszczelarstwo. Celem spotkania było poznanie zwyczajów pszczół oraz roli, jaką odgrywają w przyrodzie.
Przedszkolaki mogły z bliska obejrzeć rój pszczół i odszukać królową w specjalnym szklanym ulu. Poznaliśmy elementy stroju pszczelarza i każde dziecko miało możliwość przymierzenia kapelusza pszczelarskiego. Serdecznie dziękujemy za niezwykłą lekcję przyrody.

Wydarzenie zostało ufundowane przez Radę Rodziców.

Wizyta pani pszczelarki

Dzień dziewczynek

Dzień dziewczynek minął nam wyśmienicie ❤️. Nasze księżniczki zrobiły własne korony a potem pozowały w nich do zdjęć. Wykazały się także umiejętnością współpracy i w grupach wykonywały zadania które razem z chłopcami przygotowaliśmy. To był naprawdę udany dzień.
Wszystkiego najlepszego dla naszych małych Pań. 😃

Dzień dziewczynek

Dzień dyni

31.10 Pszczółki i Motylki świętowały dzień dyni. Zagraliśmy w dyniowe kręgle, poznaliśmy kulinarne przepisy z wykorzystaniem dyni, wykonaliśmy prace plastyczną, a także wykonaliśmy lampion z dyni.

Dzień dyni

Pasowanie na przedszkolaka

Biegnę do przedszkola i… bardzo cieszę się ❤️
27 października dzieci z grupy Motylków miały swoje pasowanie. Wystąpiły na wielkiej scenie przed swoją pierwszą widownią. Były tańce, piosenki a także wierszyki. Wzruszeniom nie było końca. ❤️🦋

Pasowanie na przedszkolaka
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU