Dzień kobiet

Z okazji dnia kobiet chłopcy przygotowali dla swoich koleżanek piękne laurki. Tego dnia nie mogło zabraknąć poczęstunku i zabawy przy muzyce. Dziewczynki bawiły się w salon kosmetyczny-projektowały fantazyjne makijaże i kolorowy manicure :)

Dzień kobiet

"W świecie czarów i magii”- spotkanie z iluzjonistą

11 marca w naszym przedszkolu gościł długo oczekiwany – iluzjonista – Rafał Reszke. Podczas występu dzieci mogły przenieść się do magicznego świata, w którym to co niemożliwe, staje się nagle możliwe! Zabawa w czarowanie bardzo wszystkim się podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta profesjonalnego magika i otrzymać duże brawa od publiczności. Iluzjonista wprowadził wszystkich w dobry humor a magiczne sztuczki na długo pozostaną w naszej pamięci.

 

Wydarzenie ufundowane przez Radę Rodziców. 

Konkurs pt. "Najpiękniejsza Marzanna"

Konkurs pt.

Światowy Dzień Zespołu Downa

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa. Celem tego dnia jest zwiększenie świadomości społecznej na temat zespołu Downa oraz promowanie akceptacji i równych praw dla osób z tym zespołem. Tygryski włączyły się do szkolnej akcji i przygotowały z tej okazji piękny plakat z kolorowymi skarpetkami.

Światowy Dzień Zespołu Downa

Tradycyjne Śniadanie Wielkanocne

27 marca w naszej grupie odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Na świątecznym stole nie mogło zabraknąć jajek, sałatki jarzynowej, babek oraz mazurków. Była to okazja do rozmowy o wielkanocnych tradycjach i zwyczajach. Spotkanie przy wspólnym świątecznym stole sprawiło dzieciom wiele radości.

 

Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i przyniesienie wszystkich pyszności.

Tradycyjne Śniadanie Wielkanocne

Spotkanie z pracownikiem schroniska dla zwierząt w Dąbrówce

25 marca nasze przedszkole odwiedziła Pani Basia, pracownik schroniska dla zwierząt w Dąbrówce.

Wizyta Pani Basi i jej pupila była nie tylko ekscytującym przeżyciem dla dzieci, ale również ważną lekcją na temat odpowiedzialności za zwierzęta oraz potrzeby adopcji. Pani Basia opowiedziała dzieciom o pracy schroniska, o tym, jak dbają o zwierzęta bezdomne i starają się znaleźć im nowy, kochający dom. Dzieci z zainteresowaniem słuchały, zadawały pytania i dzieliły się swoimi historiami związanymi z ich własnymi zwierzętami domowymi.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego przedszkola i dzielenie się swoimi doświadczeniami. Dzięki takim wizytom nasze dzieci uczą się empatii, troski o zwierzęta i wartości przyjaźni.

Dziękujemy również dzieciom i rodzicom, którzy zaangażowali się w zbiórkę karmy dla schroniska.

Spotkanie z pracownikiem schroniska dla zwierząt w Dąbrówce
DANE

Kontaktowe

Dane adreswowe
ul.Nanicka 22
84-200 Wejherowo

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?
MAPA DOJAZDU